Pociągiem po Czechach za 199 koron

ks0004aOd wtorku 28 października br. startuje kolejna edycja akcji czeskich kolei we współpracy z siecią handlową Lidl – całodniowy bilet za 199 koron! Chcesz pojeździć czeskimi pociągami za grosze (199 koron = ok. 30 zł)? Wybierz się we wtorek do czeskiego Lidla i kup voucher za 199 koron! Normalnie taki całodniowy bilet sieciowy (celodenní jízdenka) kosztuje 550 koron. Promocja trwa do 16 listopada br. Liczba biletów jest ograniczona!

ks0004a

Kupiony w Lidlu voucher można zamienić na bilet w kasie biletowej lub za pośrednictwem strony internetowej kolei czeskich. W trakcie zakupu biletu należy podać 12-cyfrowy kod umieszczony na kupionym w Lidlu voucherze.

Sposób postępowania jest następujący: idziecie do czeskiego Lidla. Kupujecie za 199 koron voucher. Na voucherze ścieracie warstwę ochronną („zdrapka”), pod którą znajduje się kod. Idziecie do kasy biletowej lub wchodzicie na stronę internetową kolei czeskich. „Kupujecie” bilet podając kod ze zdrapki.

Bilet można wykorzystać w następujących dniach: 8, 16, 22 lub 29 listopada 2014 roku. Bilet ważny jest w klasie drugiej wszystkich pociągów Českých drah w całej Republice Czeskiej. Bilet ważny jest także w pociągach SuperCity Pendolino, ale tutaj trzeba dokupić miejscówkę – już od 35 koron.

ks0004b

Pamiętajcie:

Bilet jest ważny tylko w pociągach przewoźnika państwowego České dráhy. Nie jest ważny w pociągach przewoźników prywatnych – RegioJet i LEO Express.

  • Najbliższy sklep Lidl w pobliżu polskiej granicy możesz znaleźć na stronie: Lidl.cz
  • Całodniowy bilet sieciowy możesz kupić na stronie kolei czeskich: www.cd.cz

ks0004c

Źródło grafiki: Lidl.cz

Dodaj swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rozwiąż równanie: * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.