Wygraj wycieczkę do Lipska

ks0008Weź udział w konkursie i wygraj atrakcyjną wycieczkę do Lipska dla 2 osób. Konkurs trwa do 15.06.2015. Jego organizatorem jest DB Bahn oraz Leipzig Tourismus & Marketing GmbH.

9 października 1989 roku w Lipsku 70 tys. demonstrantów wytyczyło kierunek fundamentalnych zmian w Europie. Wznosząc hasła „To my jesteśmy ludem” i „Bez przemocy” przemaszerowali przez centrum miasta (w obrębie tzw. Innenstadtring). Ich pokojowy protest i odważna walka o wolność i demokrację, stworzyły warunki dla upadku muru berlińskiego. W Lipsku urzeczywistniła się nadzieja na wolność, co z kolei skłoniło wielu ludzi do jawnego zamanifestowania swojego zdania. Lipsk każdego roku upamiętnia dzień Pokojowej Rewolucji licznymi imprezami, również w tym roku.

ks0008aZ tej okazji DB wraz z partnerem turystycznym z Lipska organizuje konkurs związany z tematyką rewolucyjną. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie i wygrać atrakcyjną podróż do Lipska dla dwóch osób. Odpowiedź należy wybrać z podanych trzech wariantów. Konkurs jest tak prosty, że nikt nie powinien mieć problemu z wyborem prawidłowej odpowiedzi. Tym bardziej, że w tekście zawarta jest… podpowiedź.

Konkurs i nagroda główna:

Pytanie brzmi: kiedy odbyła się Rewolucja Pokojowa w Lipsku?

Weź udział w konkursie i wygraj atrakcyjną nagrodę dla 2 osób:
– dojazd DB Bahn (pociąg lub IC Bus) do Lipska
– 2 noclegi wraz ze śniadaniem w Lipsku w hotelu Novotel czasie od 09.10-11.10.15
– bilet na dwudniowy pobyt w Lipsku
– zwiedzanie muzeum „In der Runden Ecke” (j. polski)
– przechadka wraz z przewodnikiem po m Lipsku śladami rewolucji pokojowej (j. angielski)
– książka dotycząca 25 lat rewolucji pokojowej „Lichtfest Leipzig 2014 – 25 Jahre Friedliche Revolution”

Konkurs trwa do 15.06.2015 r. Zwycięzcy zostaną wylosowani spośród wszystkich uczestników i powiadomieni o wygranej drogą emailową.

Strona dotycząca konkursu: www.bahn.de

Dodaj swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rozwiąż równanie: * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.